Silesia Stairs

O nas

Dowiedz Się Więcej o Naszej Pasji

Silesia Stairs

Jesteśmy Firmą, która tworzy schody od podstaw na zlecenie klienta. Nie obawiamy się  skomplikowanych projektów, a każde wyzwanie traktujemy jako świetną przygodę i bezcenne doświadczenie.
Wykonujemy profesjonalne, laserowe pomiary aby wszystko idealnie pasowało bez zbędnych poprawek, a montaż przebiegał bezproblemowo.

Inspirację do działania czerpiemy z najnowszych trendów, ale w klasyce również czujemy się wyśmienicie! Tworzymy zespół kreatywnych ludzi, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Pracujemy praktycznie na wszystkich typach materiałów. Począwszy od stali i drewna, a na szkle kończąc. Drewno może być dowolnego gatunku… oczywiście chętnie służymy fachowym doradztwem w zależności od koncepcji. Wykorzystujemy klasyczne rozwiązania jak standardowe stopnice dębowe lub jesionowe, ale nie stronimy od rozwiązań technologicznych jak klejonki, albo najnowsze trendy jak recykilingowe materiały. 

Obróbka metodami CNC pozwala nam uzyskać dowolny kształt i
wyprofilowanie, a to podstawa do bezproblemowej instalacji schodów! Spasowanie elementów jest na najwyższym poziomie, dlatego montaż
oferujemy opcjonalnie, a nasze projekty realizujemy na terenie całej
Europy!

Chętnie skłaniamy się ku oryginalnym projektom w stylu loft bądź pokrewnym, gdzie design idzie w parze w funkcjonalnością.